ShowBizz

Missi shqiptar e ka mbajtur të fshehtë, publikohet fotoja e rrallë e bashkëshortit të Valbona Selimllarit


               Publikuar në : 19:00 - 12/02/19 |
mapo.al

Valbona Selimllari është nga femrat më të njohura të ekranit shqiptar, e cila ndonëse prej vitesh është figurë publike, jetën private e ka mbajtur shumë të fshehtë.


Valbona është nënë e tre fëmijëve, Denit, Kejnit dhe Vivienit, por ndonëse pranoi të fliste për fëmijët në 2014-ën, ish-missi shqiptar nuk ka treguar asgjë mbi bashkëshortin.

Por, askush nuk e kishte vënë re se djali i Valbonës, Deni, ka publikuar një foto me të atin, një vit më parë, që u kishte shpëtuar të gjithëve.

Dy djemtë kanë pozuar me të atin në qytetin spanjoll Leganes, ku në mbishkrimin e fotos, Deni shkruan: “Kohë me familjen”, duke zbuluar kështu për herë të parë fytyrën e bashkëshortit të Valbonës.

 


Etiketa: , , , , ,

Pas