Aktualitet

Mister në Tiranë, shërthimi i fuqishëm trondit qytetin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:58 - 19/05/21 |
mapo.al

Qytetarët e Tiranës janë bërë dëshmitarë të një shpërthimi të fuqishëm pak minuta më parë, i cili tronditi edhe godinat.


Shpërthimi, burimi i të cilit nuk dihet ende, është raportuar edhe në polici si i tillë nga qytetarët e shqetësuar.


Deri më tani nuk dihet se çfarë ka ndodhur dhe siç mësohet, policia është duke kërkuar për burimin e shpërthimit, i cili është ndjerë në të gjithë qytetin.Mësohet se shërbimet e policisë janë të gjitha në terren, por deri më tani nuk kanë mundur të zbulojnë shkakun.1

CLOSE
CLOSE
Pas