Aktualitet

Mjegulla mbulon Tiranën, anulohen disa fluturime në Rinas

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:58 - 12/01/20 |
mapo.al

Tirana dhe zona përreth mbrëmjen e kësaj të diele (12 janar) janë gjendur nën pushtetin e një mjegulle të dendur.


Si pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjeteve, por edhe linjave ajrore.


Raportohet se në aeroportin Rinasit janë anuluar disa fluturime, të parashikuara për mbrëmjen e sotme.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas