Aktualitet

Mjeku Bledi Nini humbi jetën nga koronavirusi, “shpërthen” Renato Osmënaj: Në këtë ditë k***at bëjnë aheng
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 25/11/20 |
mapo.al

Vijon të rritet bilanci i viktimave në radhët e bluzave të bardha në vendin tonë si pasojë e COVID-19.Këtë mëngjes ka ndërruar jetë, në moshën 48-vjeçare, mjeku i njohur Bledi Nini.


Lajmi ka tronditur komunitetin e bluzave të bardha. Mjeku Renato Osmenaj ka shpërthyer me zemërim ndaj faktit që ditën e sotme, Asambli i Valleve mbajti një koncert para Sanatoriumit.“Ike ti vëlla i mirë! Më çave zemrën dhe shpirtin. Mburresha me ty se të doja shumë. M’u kujtua nëna ime për filxhanin e kafesë që theve te shtëpia ime kur ishim të vegjël. Dhe në këtë ditë të zezë për ne, kurvat bëjnë aheng. Mirë u takofshim shpirti i vëllait,” shkruan ai.
LEXO EDHE:

Luftoi për ditë të tëra koronavirusin, ndërron jetë mjeku Bledi Nini

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas