Aktualitet

Mbledhja e parë – Porositë e Bashës për drejtuesit e qarqeve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 07/02/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi mbrëmjen e kësaj të diele, një takim me drejtuesit politik të qarqeve që ka emëruar për të drejtuar fushatën për zgjedhjet e 25 prillit.

Zbardhen disa nga detajet nga mbledhja dhe porositë që kryedemokrati u ka dhënë drejtuesve politikë nga veriu në jug.


“Ekipi politik tani është i plotë. Të gjithë të jenë në terren. Programi që po shpalosim t’u thjeshtëzohet qytetarëve. Të flasim me qytetarët në zona, të evidentohet ekipi ynë. Shqiptarët ta kuptojnë se ne kemi një alternative, ne jemi ndryshe” ishin disa nga porositë e Bashës.
Mbledha ka zgjatur 45 minuta dhe pjesëmarrës kanë qënë edhe sekretariatet e PD.


LEXO EDHE:


25 prilli – Basha mbledh 20 drejtuesit e qarqeve

1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas