Get it on Google Play


Destinacion alpinistik

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Drejt kutisë

Karikatura në Mapo Weekend, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Së bashku djathtas

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Fluturojnë eurot e shqiptarëve

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Sukses qeveritar

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Marrëveshje me leverdi

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Parashikim sinoptik

"Parashikim sinoptik" - Karikatura në gazeta Mapo nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

25 prilli

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

Kudo me vete

Karikatura e ditës në gazetën Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.

“Kemi dhe s’kemi”

"Kemi dhe s'kemi" - Karikatura e ditës në gazeta Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.
Marku: Shqipëria, vend i vogël, nuk ka nevojë për megallomaninë e liderit

Mark Marku: Shqipëria është vend i vogël, nuk ka nevojë për megallomaninë e liderit. Ka nevojë për njerëz me këmbë...

Nazarko: Këtë që po bën Rama, mes Turqisë e Greqisë, vetëm Ali Pasha e ka bërë

Shpëtim Nazarko: Këtë që po bën Rama tani mes Turqisë e Greqisë, në historinë tonë vetëm Ali Pashë Tepelena e...

Rakipllari: Kur i zgjidhëm ne problemet me Athinën

Robert Rakipllari: Kur i zgjidhem ne problemet me Athinën, që tani të zgjidhim çështjet e konfliktit mes Greqisë e Turqisë

Gjekmarkaj: Pritja që Erdogan i bëri Ramës, është pritja që i bëhet një vasali

Agron Gjekmarkaj: Pritja që Erdogan i bëri Ramës, është pritja që i bëhet një vasali. Marrdhënia e ngushtë me Turqinë,...

Rama: Në raportet mes Turqisë dhe Greqisë, unë jam ngritës urash

Edi Rama: Në raportet mes Turqisë dhe Greqisë, pas 5 vitesh pa bisedime, unë jam ngritës urash.

Ilir Meta: Të ndalojmë shpopullimin e vendit

Ilir Meta: Të ndalojmë këtë shpopullim të vendit në mënyrë që të rrisim mundësinë e arsimit për të rinjtë tanë....

Mazniku: Darka në Dubai? Duhen përdorur të gjitha mënyrat e mundshme

Arber Mazniku: Darka në Dubai? Duhen përdorur të gjitha mënyrat e mundshme që t’i joshim investitorët të vijnë në Shqipëri.

Rama: Arsyeja pse kemi vaksinën është se keni Edi Ramën Kryeministër

Edi Rama: Një nga arsyet pse një vend mik na dha vaksinën, është se keni Edi Ramën Kryeministër  

Erdogan: Organizata terroriste FETO është e rrezikshme për të dyja vendet

Rexhep Taip Erdogan: Organizata terroriste FETO është e rrezikshme për të dyja vendet. FETO përbën kërcënim, ne s’do të lejojmë...

Lulzim Basha: Për arsimin, vetëm njëri s’po e bën detyrën, Kryeministri

Lulzim Basha: Për arsimin, prindërit e bëjnë detyrën e tyre, fëmijët e bëjnë detyrën, vetëm njëri s’po e bën, Kryeministri....

Baton Haxhiu komenton largimin e Gent Cakajt

Ministri i Jashtëm tashmë i dorëhequr, Gent Cakaj, deklaroi sot se pandemia dhe tërmeti e cenuan punën e diplomacisë...

Berat Buzhala: I pari që ka nderhy në politikën e brendshme ka qënë Edi Rama

Berat Buzhala: I pari që ka nderhy në politikën e brendshme ka qënë Edi Rama. I kerkoi Haradinajt heqjen e...

Julia Roberts: Po plakem me dinjitet e qetësi

Julia Roberts: Po plakem me dinjitet e qetësi. Nuk bëj botoks dhe e di që sipas Hollivudit po rrezikoj karrierën....

Edi Rama: Falje do t`i kërkoja vetëm familjes time

Edi Rama: Falje do t`i kërkoja vetëm familjes time. Kam munguar! Ndonëse mungesën Linda dhe dy të mëdhenjtë e kuptojnë...


CLOSE
CLOSE
Pas