Aktualitet

Modë në zyrë, kënga e mafias dhe parakalim i gabuar, videot skandaloze të kryegjyqtares


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:27 - 31/05/21 |
mapo.al

Në disa video të përzgjedhura dhe të publikuara nga vetë ajo ne platformën Tik Tok, kryetarja e Gjykatës së Elbasanit shihet në momente aspak të përshtatshme dhe abuzimi me zyrën në orarin e punës.


Në fillim del duke pozuar ku e ka kthyer koridorin e gjykatës në pasarelë.


Më tej, pozimi alla fashion tv vijon në kolltukun e saj.Në një video tjetër, del duke shijuar një këngë rrepi nga këto të rejat, kryesisht vulg e pa shije, që është një himnizim për mafian.Mafian që supozohet që kjo zyrtare e lartë duhet të luftojë.Dhe më e rënda, në një video tjetër, del sërish zonja duke kryer një parakalim të gabuar e të rrezikshëm në rrugë.

Videot janë publikuar nga hashtag.al dhe kanë pushtuar rrjetin.

Asnjë reagim zyrtar nuk ka ende.

Zonja është kryetare gjykate në një qytet si Elbasani ku për cdo gjë vendos një grup kriminal në bashkëpunim me numrin 2 të mazhorancës, i cili mori në zgjedhjet e fundit, dy herë më shumë vota se Edi Rama.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas