ShowBizz

Modele, tifoze e Juventus dhe yll Instagrami
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 02/06/19 |
ro ot

Pasi mori famë në botën e garave me motorë, modelja çeke që jeton në Barcelonë, Eva Padlock, nuk ka shumë që është futur në botën e Instagramit.


Modelja ka marrë vëmendje edhe në Itali, pasi disa prej fotove i ka me bluzën e Juves. Ajo thotë që është ndjekëse e skuadrës italiane për shkak të të dashurit, një tifoz i çmendur i Juventusit.


Tashmë që ka hyrë në Instagram, vëmendja nuk i ka munguar aspak. Në fare pak kohë ka mbledhur mbi 1.2 milionë ndjekës.  


 Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas