ShowBizz

Modelja 23 vjeçare ‘harron’ të vesh sutjena!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:25 - 11/04/18 |
mapo.al

Ajo cilësohet si një nga femrat më provokuese. Flasim për modelen e njohur Anastasia Kvitko e cila në çdo paraqitje të saj ekspozon asetet bombastike nga të cilat dhe u bë e njohur.


Në paraqitjen e radhës në Instagram, modelja 23 vjeçare lirisht mund të themi se ka shkaktuar marramendje tek meshkujt që e ndjekin.


Ajo duket se ka pozuar pa sytjena, duke bërë që dhe ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente.<
>
1b81f84786587a523a604dd5e0b5cc06 11 56abe6396422c4707cfe6a3f524e1bc3 2017-03-06_1952 590371125878e1d88575ba47 anastasia-kvitko_1024x1024 anastasia-kvitko-in-swimsuit-at-a-beach-in-miami-04-27-2017_1 auto_A_Day_in_Sunny_California_with_Gorgeous_Model_Anastasia_Kvitko_2016_011523396826 auto_anastasia-kvitko-e15216232581021523396827 bcfa5670805ce11a4fa25843fa85a490 dd701b2d3741486db9e33bc527c39b55 part-2 russian-model-anastasia-kvitko-rivals-kim-k-with-worlds-most-curvaceous-booty Screen-Shot-2016-12-01-at-4.45.18-PM s-l300
Etiketa: , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas