Aktualitet

Modelja Arbenita Ismajli ndihet e dëshpëruar, është bllokuar në Londër

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:55 - 31/03/20 |
mapo.al

Pas situatës që u krijua për shkak të pandemisë COVID-19, modelja Arbenita Ismajli, mbeti në Londër. Ajo është izoluar atje dhe vazhdimisht ndan momente nga izolimi.View this post on Instagram


💜 Purple thoughts 💜


A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

 

Por në postimin e fundit në ‘Instagram’, modelja shprehet së është e dëshpëruar që nuk është pranë  familjarëve të saj.

Kam mbetur në Londër. S’mund të kthehem pas të shikoj familjen apo të dashurin. Shpresoj që e gjithë kjo të mbaroj mirë”, ka shkruar modelja bashkangjitur imazhit. Prej kohësh modelja është në një lidhje me reperin Fero dhe të dy nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, tregojnë mungesën e njëri-tjetri në këto kushte izolimi.

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas