Kryesore

Modelja e parë e Playboy pa flokë: Ndjehem më e fuqishme…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:33 - 21/12/18 |
mapo.al

Playboy ka publikuar për herë të parë foto të një modeleje pa flokë. Vendela Lindblom ka pozuar për revistën e njohur të të rriturve.


23-vjeçarja është me origjinë nga Suedia. Ajo prezantohet në Instagram si ‘vajza tullace’.


Në një intervistë, modelja thotë se nuk ka ndërmend që të rrisë më flokët.“Shpesh njerëzit më gjykojnë për shkak të kokës së rruar dhe mendojnë se janë tip i egër. Në fakt janë shumë e turpshme. Brenda meje jam si një bebe”.


Vendela thotë se pa flokë e ndjen veten më seksi.


Mungesa e tyre sikur më jep fuqi, thotë ajo. “Dikur isha shumë e fiksuar pas flokëve, tani ndjehem më e mirë”.

<
>
mod1 mod2 mod3 mod4 mod5 mod6


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas