ShowBizz

Modelja gjendet e vrarë në banesën e saj, e kishin…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:15 - 24/08/18 |
mapo.al

Një modele 36-vjeçare është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në Philadelphia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Christina Carlin-Kraft, që dikur pozonte për Play Boy, raportohet se ishte mbytur.


Policia amerikane është duke hetuar këtë vrasje për të çuar në zbulimin e shkakut dhe të autorit. Ajo që dihet tashmë me siguri, është se vrasësi ka përdorur litar ose një objekt të ngjashëm për të mbytur 36-vjeçaren. Këtë fakt e pohon ekspertiza mjeko-ligjore. Modelja nuk kishte shumë kohë që ishte zhvendosur në apartamentin ku u gjet e pajetë, sipas një banoreje të kompleksit rezidencial.


Policia ka deklaruar se nuk ka asnjë problem për banorët rezidentë në atë zonë, nisur nga ngjarja e rëndë. Autoritetet u kanë bërë thirrje qytetarëve që të denoncojnë në polici nëse kanë informacione për këtë ngjarje.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas