fbpx

ShowBizz

Modelja mbi peshë fotografohet topless, duke ngrënë hamburger

               Publikuar në : 17:19 - 18/06/19 |
mapo.al

Modelja Kerry Katona është fotografuar duke marrë rreze dielli topless në ishullin grek Mykonos, ndërkohë që ishte duke shijuar një hamburger dhe një pije të ftohtë.


38-vjeçarja është bërë subjekt i aparatit fotografik, disa ditë pasi deklaroi se ishte e lumtur me peshën e saj. Kerry po pushon në Mykonos bashkë me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeç.Nëna e pesë fëmijëve ka provuar, jo vetëm me fjalë, se ndihet realisht e lumtur për trupin që ka.


<
>
auto_Screenshot_1-1011560869306 auto_Screenshot_2-631560869327 auto_Screenshot_3-401560869507 auto_Screenshot_4-291560869725


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas