Aktualitet

Modelja Oriola Marashi ndalohet nga policia?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:43 - 10/02/20 |
mapo.al

Modelja e njohur Oriola Marashi, mësohet se është ndaluar nga policia, pasi iu gjetën dy qese farmaceutike me kanabis, për të cilat ka deklaruar se i ka për përdorim personal. Emri i një prej vajzave të njohura Tiranës pritet të referohet në prokurori për hetime të mëtejshme.


Marshi u ndalua teksa ishte me një autoveturë tip Audi sëbashku me dy persona të tjerë, E.Krasniqi, dhe J.Kurti.


Modelja ka pohuar përpara policisë se prej një viti është përdoruese e lëndës narkotike.


“Për herë të fundit, kam pirë hashash para dy ditëve dhe shokët e mi që janë në automjet nuk dinin gjë për këtë fakt”. Burimet thanë se droga e peshuar ishte rreth  1.9 gramë.


/Marrë nga Gazeta Si


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas