ShowBizz

Modelja polake tërbon rrjetin, Liverpooli e ka tifozen më ‘hot’Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:14 - 04/05/20 |
mapo.al

Coronavirusi vazhdon përhapjen në mbarë globin dhe izolimi në shtëpi është gjëja më e mirë që mund të bëjmë. Të njëjtën gjë po bën dhe modelja, Veronica Bielik, e cila njihet dhe si një nga tifozet më të flakta të Liverpool.Bukuroshja polake është në karantinë dhe si të gjithë ne dhe ajo po pret me padurim që e gjithë kjo situatë të mbarojë. Madje ajo po mendon dhe për takimin e parë që do të ketë sapo situata të kthehet në normalitet.Bielik postoi një video në “Instagram”, ku kërkon ndihmën e fansave për veshjen e saj. Modelja shfaqet duke provuar tre veshje të ndryshme, ku sigurisht vëmendjen më të madhe e marin format e saj bombastike.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas