Aktualitet

Modelja s*ksi që “vodhi” multimilarderin: Luksin e kam patur gjithmonë pasionBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 29/03/20 |
mapo.al

Justyna Gradek u bë shumë e famshme pas lidhjes me multimilionerin Philipp Plein, të cilit “i vodhi” 30 mijë Euro vetëm për të bërë shopping në aeroport.


26-vjeçarja, tanimë është e martuar me një boksier polak dhe duket se po e shijon jetën megjithëse jo mes luksit aq të shfrenuar sa me dizenjuesin gjerman.


Sot, përmes një postimi në Instagram, ku ka reklamuar një shisha elektrike, Justyna ka pranuan se gjithmonë e ka patur pasion luksin.“Gjithmonë e kam patur pasion luksin dhe stlin prandaj jam gjithmonë në kërkim të gjërave të reja e moderne,” – shkruan modelja.
Etiketa: ,

Pas