ShowBiz

Moderatori rrëfen ëndrrën në “sirtar”: Më kanë thënë që bëj


               Publikuar në : 14:50 - 15/03/19 |
mapo.al

Isli Islami ka zbuluar se një ndër pasionet e tij krahas moderimit dhe muzikës, është edhe aktrimi. Pyetjes në “Insta Story”, nëse do ta shihte veten në ndonjë film, Isli i është përgjigjur:


“Aaa, ma ke gjetur midenë. Më kanë thënë që kam plastikë shumë të mirë për aktor. Nuk e kam mbyllur ndonjëherë atë derë, kështu që kush e di. Pastaj në Hollywood më çove larg, edhe një Kinostudioje këtu s’do i kisha thënë jo”, i është përgjigjur me nota humori moderatori pyetjes së ndjekësit.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas