Aktualitet

Moderatori shqiptar i bën partneres propozimin e ëndrrave
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:23 - 03/08/20 |
mapo.al

Erjon Zeqiraj dhe partnerja e tij, Blerta e kanë bërë lidhjen publike prej disa kohësh. Madje ata kanë folur për romancën e tyre edhe në studiot televizive, ku kanë rrëfyer detaje për marrëdhënien.


Por historisë së tyre i mungonte diçka… propozimi që Blerta e ka ëndërruar, tashmë u bë realitet.


Erjoni i propozoi partneres martesë në një darkë të mirëmenduar, me petale trëndafilash, drita, tullumbace me shkrim “Marry me” dhe gjithçka tjetër për ta bërë të paharrueshme këtë ditë speciale për çiftin.

Etiketa:

Pas