ShowBizz

Moderatorja bukuroshe liston karakteristikat e djalit ideal

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:59 - 13/08/19 |
mapo.al

Moderatorja  e emisioneve sportive në “Digitalb”, Lei Kraja ka treguar së fundmi se çfarë virtytesh duhet të ketë mashkulli ideal për të.


Pyetjes së drejtuar në “Insta Story”, se çfarë duhet të posedojë një djalë që të jetë për të personi i duhur, Kraja i është përgjigjur: “Vendosmëri, përkushtim, sinqeritet, ambicioz, vëmendje, mirënjohje, karakter dhe gati për të marrë çdo përgjegjësi”.


Mesa duket bukuroshja është tepër e qartë në cilësitë që kërkon të ketë partneri i saj. Risjellim në vëmendje se nëpër intervista të dhëna më parë nëpër emisione të ndryshme televizive, Lei ka zbuluar se dëshiron të ketë një partner shqiptar, ndonëse është rritur dhe ka jetuar për shumë kohë në Amerikë. 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas