Moderatorja e lë pas aksidentin, duke bërë plazh me të dashurin

Moderatorja e emisionit “Ditë e Re”, Dajana Shabani  ka vendosur ta lërë pas aksidentin që pësoi me makinë, duke kaluar një ditë në plazh me të dashurin e saj. Kamer Maloku ka publikuar të dielën video në “Insta Story” ku duket përkrah moderatores dhe kjo e fundit nuk ka ngurruar t’i ripostojë. “Kjo qika jem”-ka … Continue reading Moderatorja e lë pas aksidentin, duke bërë plazh me të dashurin