Aktualitet

Moderatorja e njohur jep lajmin e mirë: Filmi shqiptar nominohet për çmimet “Oscar”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:00 - 27/10/20 |
mapo.al

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Jonida Vokshi, ka dhënë një lajm mjaft të mirë për fansat.Filmi ku ajo është protagoniste “Derë e hapur”, me regji të Florenc Papas është përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e 93-të të çmimeve “Oscar”.


’Derë e hapur’ do të prezantoj Shqipërinë në edicionin e 93-të të Oscars!
“E lumtur që jam pjesë e filmit! Na priftë e mbara grupi“, ka shkruar Jonida në postimin e saj.Ajo ka zgjedhur disa foto nga filmi për të ndarê me të gjithë lajmin e bukur.


Kjo është një arritje mjaft e madhe për kinematografinë shqiptare dhe Jonida me siguri ndihet mjaft e lumtur për këtë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas