ShowBizz

Moderatorja e sportit ‘sulmon’ Alesia Bamin dhe Marina Vjollcën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:43 - 26/05/20 |
mapo.al

Albana Bejko është një emër i dëgjuar në fushën e moderimit të sportit. Moderatorja se fundmi ka dhënë mendimin e saj për Marina Vjollcën dhe Alesia Bamin si prezantuese sportive.


See the source image


Gjatë një interviste në emisionin ‘’Mos i fol shoferit’’, ajo u shpreh se Alesia është vetëm zgjedhje për marketing ndërsa sipas saj Marina nuk është mjaftueshëm e njohur me sportin.See the source image
Alesia Bami është një zgjedhje vetëm për marketing, s’ka lidhje me futbollin dhe ajo besoj vetë e di që s’ka lidhje me sportin,”,ishte përgjigja që Bejko dha.See the source image

1


Etiketa: , ,

Pas