ShowBizz

Moderatorja e thotë troç: S’kam ç’e dua burrin me 200 euro rrogë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:35 - 31/05/19 |
mapo.al

Moderatorja e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu ka ngjallur gjithnjë kureshtje me jetën e saj private, pasi këtë të fundit është munduar ta mbajë gjithnjë larg vëmendjes mediatike. Mirëpo, Liberta ka treguar së fundmi në emisionin  “Thumb”se si e preferon mashkullin e jetës.


Pasi gazetari i ka drejtuar pyetjen: “Më mirë një të dashur pa makinë dhe me era rozmarinë, apo një të dashur me super makinë por që i vjen era trëndelinë?”, Liberta është shprehur: “Ndalu veç pak, nuk mund të them që jam materialiste por nuk mund të them që kam qejf ta kem një të dashur me 200 euro rrogë”.

Etiketa:

Pas