Aktualitet

Moderatorja, Jona Spahiu ndryshon look?- Ja e vërteta


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:24 - 15/05/21 |
mapo.al

Moderatorja, Jona Spahiu ka bërë një ndryshim total në ‘look’ e saj.


Nga brune ajo është kthyer në bjonde me flokë të shkurtra.


Mirëpo, ky ndryshim nuk do të jetë i përhershëm pasi moderatorja ka vendosur paruke.Jona Spahiu

Në prapaskenën e emisionit, Jona ka filmuar veten me një paruke bionde dhe megjithëse s’na është mësuar syri ta shohim kështu, duhet të pranojmë që i shkojnë shumë!1
Etiketa: , ,

Pas