Aktualitet

Moderatorja pyet Mark Frrokun nëse e do/ Ja si përgjigjet ish-deputeti

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:03 - 13/03/20 |
mapo.al

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e bënë lidhjen e tyre publike pak muaj më parë. Ata nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë për njëri-tjetrin dhe në rrjetet sociale.


Së fundmi, Rudina publikoi një video ku i kishte vendosur partnerit të saj syze me xhamat në formë zemre dhe brenda zemrave ishte imazhi i saj.


Gjatë kësaj kohe ajo e pyet Frrokun nëse i pëlqejnë syzet dhe ai i përgjigjet që po. Pas kësaj pyetje, ajo i drejtohet sërish duke e pyetur, nëse ai e do.Dhe Marku i përgjigjet: “Shumë”.

Moderatorja ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë edhe me fëmijët e ish-deputetit.

Ajo shpesh publikon video dhe foto me vajzat e tij.


Etiketa: , ,

Pas