Bota

Momente dramatike/ Nëna braktis foshnjën prapa supermarketit (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:28 - 10/09/19 |
mapo.al

Daily Mail ka publikuar një video ku shihet qartë veprimi monstruoz i një nëne e cila braktis foshnjën e saj të sapolindur prapa një supermarketi. Ajo ka lindur në kushte jo spitalore, afër supermarketit dhe më pas e ka lënë aty fëmijën, mbështjellë me qese plastike. Foshnja u gjet e zhveshur me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketit në fshatin Cheremshan të Rusisë.

Videoja e dhimbshme tregon momentin kur ajo e lëshon foshnjën dhe duket e dyzuar ndërsa kryen aktin e rëndë.


Etiketa: ,

Pas