Horoskopi

“Momente tensioni në dashuri” – Parashikimi i yjeve për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:50 - 15/02/21 |
mapo.al

Ky është horoskopi për ditën sot, 15 shkurt 2021, për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi-E hëna do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve, ndoshta ka diçka që nuk ju përshtatet dhe dëshironi të sqaroheni. Në punë, nëse ka ndonjë problem, është më mirë ta zgjidhni atë sa më shpejt që të jetë e mundur.


Demi-Do të ketë disa momente tensioni në dashuri për shkak të Hënës në opozitë kështu që përpiquni të jeni të kujdesshëm. Në punë do të jeni në gjendje të kapërceni një krizë ekonomike.

Binjakët-Nëse duhet të sqaroni diçka në dashuri, bëjeni këtë të hënë pasi ditë tjerët Hëna nuk do jetë në favorin tuaj. Edhe në punë zgjidhjet që gjeni nuk duken të duhurat. Ju jeni shumë i stresuar dhe i trazuar.Gaforrja-Të hënën do të keni një rimëkëmbje të mirë emocionale krahasuar me ditët e mëparshme. Në dashuri, nëse ka çështje të për të diskutuar flisni tani. Ju jeni të zënë në punë, dhe është koha për të treguar vlerat tuaja.


Luani-Të hënën favorizohen takime dhe njohje të reja: beqarët duhet të dalin. Në punë jeni pak të lodhur.

Virgjëresha-Në dashuri, gjërat shkojnë mirë, problemet e vetme mund të lindin me disa persona që keni pasur raporte në të kaluarën. Mundohuni të jeni të sinqertë. Në punë, vlerësoni mirë propozimet e reja.

Lexo edhe :  "Njohje të reja" - Horoskopi i ditës së mërkurë

Peshorja-Të hënën do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje historive që kanë lindur tani. Nëse po përballeni me një ndryshim, mos harroni se lënia e caktuar për të pasigurtën nuk është një zgjedhje e mençur.

Akrepi-Pritet një ditë interesante. Në dashuri, gjërat shkojnë mirë si për ata në një çift ashtu edhe për ata vetëm, sepse mund të ketë takime interesante. Në punë ekziston dëshira për të ndryshuar.

Shigjetari-Mundohuni të mos lejoni askënd të ndërhyjë në historinë tuaj të dashurisë. Ju keni Mërkurin në anën e kundërt dhe ky fakt mund të provokojë diskutime edhe për gjëra të parëndësishme. Mund të ketë një ngadalësim në punë.

Bricjapi-Ditë e nënshtruar në dashuri dhe për më tepër ju jeni gjithashtu pak pesimist. Në punë, mund të lindë një diskutim me dikë. Ndoshta ju jeni shumë i zënë dhe kjo ju bën të nervozoheni.

Ujori-Ditë e tensionuar dhe nervoze në dashuri në të cilën mund të përjetoni një krizë të vogël për shkak të Hënës. Në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm në çështje të rëndësishme.

Peshqit-Hëna e favorshme ju ndihmon në dashuri deri në pikën që mund të rekuperoni edhe një marrëdhënie. Në punë, një telefonatë e rëndësishme mund të vijë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas