Aktualitet

Momente tmerri/ Një burrë “gëlltitet” nga shkallët elektrike (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:42 - 13/08/19 |
mapo.al

Ata që e kanë parë padyshim janë ‘tmerruar’, pasi një burrë e gjeti veten të bllokuar brenda shkallëve elektrike.

Në një video nga një stacion metrosh në Stamboll, Turqi, shihet që udhëtarët po përdorin një shkallë lëvizëse statike si një shkallë normale kur befas, ajo hapet dhe krijon një vrimë të madhe hendeku që papritur hapet nën këmbët e udhëtarit.

Burri përpiqet në mënyrë të dëshpëruar të mbahet, por përfundimisht, bie brenda mekanizmit.


Një orë më vonë ai lirohet dhe dërgohet në spital me lëndime të lehta.


‘The daily mail’
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas