Momenti dramatik kur bashkëshortja përqafon Everestin e vrarë në makinë

Mapo ka siguruar pamjet pak pas vrasjes së Everest Çakës dy net më parë në Elbasan, i cili u qëllua për vdekje me breshëri plumbash teksa ndodhej në makinë së bashku me bashkëshorten. Në foto shihet teksa bashkëshortja e tij, Silvana Çaka, e mban në krahë dhe është e traumatizuar nga ngjarja, ndërkohë që nuk … Continue reading Momenti dramatik kur bashkëshortja përqafon Everestin e vrarë në makinë