Aktualitet

Momenti i sikletshëm/ Lei Krajës i bie fustani duke kërcyer (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 04/10/20 |
mapo.al

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e dytë e emisionit “Shiko kush luan”. Një ndër të ftuarat ishte moderatorja e sportit, Lei Kraja, e cila u bë pjesë e sfidave dhe lojrave të ndryshme.Gjatë sfidës së kërcimit, moderatores i ndodhi një incident i vogël. Teksa kërcente asaj i ra pjesa e sipërme e fustanit, gjë e cila u vu re dhe nga aktori Irgen Çela, i cili u mundua ta mbulonte që të rregullohej.Situata u kalua me shumë sportivitet dhe Lei vazhdoi me kërcimin. Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë:


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas