Momenti kur prokurori nxirret nga makina pas atentatit (VIDEO)

Pasditen e sotme u shënua një atentat ndaj prokurorit Arjan Ndoja tek Mbikalimi i Shkozetit. Ai është një prej personave të plagosur nga breshëria e plumbave të kallashnikovit që u shtinë në drejtim të “Benzit GL” me targë 333 ZD me të cilin udhëtonte prokurori dhe dy persona të tjerë. Ai shoqërohej në makinë nga … Continue reading Momenti kur prokurori nxirret nga makina pas atentatit (VIDEO)