Aktualitet

Momenti kur shpërthen shtylla e tensionit gjatë tërmetit në Filipine
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:00 - 15/12/19 |
mapo.al

Një video e xhiruar në Filipine, në momentin kur një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6,9 goditi vendin, tregon se si shpërthen një shtyllë e tensionit të lartë ndërkohë që toka dridhej.


Menjëherë pasi dëgjohet shpërthimi i fortë, njerëzit në rrugë nisin të ulërasin dhe të vrapojnë.


Pamjet vijnë nga Davao, në jug të ishullit Mindanao.

Etiketa: , ,

Pas