Horoskopi

“Morali i rënë”/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:15 - 24/03/20 |
mapo.al

Ky është horoskopi për ditën e martë 24 mars 2020  për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.


Mos bëni shumë punë, mos u lodhni më shumë nga sa duhet. Ky është një moment i mirë për ndjenjat. Tashmë mund të flisni dhe sqaroheni. Veç duhet të bëni kujdes ndaj nervozizmit.


Demi

Mundohuni që të mos lodheni shumë dhe të mos bini vonë të flini. Në dashuri do ju duhet të përballeni me një zgjedhje. Në punë do të ndiheni disi të stresuar dhe nervoz.


Binjakët


Kjo ditë do të jetë përgjithësisht pozitive, ku mund të shënoni një fitore të vogël. Distancat në dashuri mund të kalohen, si ato fizike edhe mendore. Në punë, jeni në kërkim të mundësive të reja.

Gaforrja

Morali do të jetë mjaft i rënë gjatë kësaj dite. Mundohuni që të shmangni debatet dhe polemikat si në punë edhe në raportet me të tjerët, të paktën për disa ditë.

Luani

Venusi do të ketë ndikim të kundërt për një farë prridhe, ndërkohë që pritshmëritë për të ardhmen e afërt do të jenë të mira. Në punë nuk do të jeni në humor, pasi do të ndiheni të trysnuar. Mundohuni që të mos lodheni shumë.

Virgjëresha

Në dashuri mund të ketë rikuperim, ndaj reflektoni mirë për të rikuperuar pasiguritë. Probleme të vogla mund të ketë edhe në punë, por do të kalohen. E marta do të jetë përgjithësisht një ditë rikuperimi.

Peshorja

Ju pret një e martë disi stresuese dhe me shumë gjëra për të menduar. Nëse në dashuri ka probleme, mundohuni që të jeni shumë të kujdesshëm. Në punë, nëse mbuloni një rol kyç, mund t’iu duhet të merrni disa vendime, por më mirë të mos i bëni të gjitha bashkë.

Akrepi

Hëna do të ketë ndikim pozitiv dhe mund t’iu ndihmojë që të zgjidhni gjithë ato gjëra që nuk funksionojnë në dashuri. Në punë mund të ketë ndonjë problem, pasi dikush është kundër jush.

Shigjetari

Ju pret një e martë perfekte për të folur për ndjenjat, qoftë për të sqaruar diçka që nuk shkon, ose për të folur hapur me dikë, shkruan noa.al. Keni dëshirë për gjëra të reja.

Bricjapi

Kjo e martë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e lodhshme. Në dashuri duhet të largoni të gjitha situatat problematike. Duke nisur nga java që vjen, puna dhe studimi do të shtohen.

Ujori

Hëna dhe Dielli janë mjaft të favorshëm dhe stimulojnë pozitivitet. Kjo është një periudhë interesante për takimet. Në punë propozimet tuaja do të kenë rezultat pozitiv. Nëse keni disa punë njëherësh, mund të vendosni që të mos vazhdoni me të gjitha.

Peshqit

Kjo është një periudhë e veçantë për dashurinë, ku pavarësisht se do të jetë pozitive, mund të ndjeni edhe lodhje. Ndërkohë gjithë ato çifte që kanë probleme prej kohësh, mund të hasin në pengesa të tjera.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas