Sport

Morata gjen barazimin! VAR ia heq sërish, e treta herë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:50 - 28/10/20 |
mapo.al

Alvaro Morata ka gjetur golin e barazimit për Juventusin, por sërish VAR ndërhyn dhe ia heq! Mbrëmje horror për spanjollin. Sërish për pozicion jashtë loje.


Sulmuesi spanjoll ka përfituar nga një aksion nga krahu i djathtë i sulmit bardhezi, pas një krosimi të Chiesas që ka përfunduar te Cuadrado.


Kolumbiani ka goditur dhe pranë portës së katalansve u gjend pikërisht ish-sulmuesi i Atleticos. Por, sërish përpara mbrojtjes.LEXO EDHE:


Portieri si mace – Dembele dhe Griezmann ulin në gjunjë mbrojtësat e JuventusitEtiketa: , , ,

Pas