ShowBizz

Morena publikon videon duke ushqyer të atin gjatë kohës që ishte në spital

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:36 - 08/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, gjithmonë e ka treguar lidhjen e ngushtë që ka me të atin. Kjo dhe për arsyen se mamaja e saj ka ndërruar jetë kur Morena ka qënë e vogël.Së fundmi, Morena ndau me ndjekësit një video të realizuar në TikTok, ku shihej duke ushqyer të atin e saj, gjatë kohës që ai ka qenë i sëmurë.


 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by morena_king_mt (@morena_king_mtt) on

Në mbishkrimin e kësaj videoje, këngëtarja ka shkruar fjalët më të përzemërta për të atin, duke ia bërë me dije se nuk do të mundet kurrë t’ia kthejë ato që ai ka bërë për të.

See the source image

Babi, njëherë kukulla ime ishte prishur. Ti e rregullove dhe më the ‘Mos u dorëzo kurrë’. Unë vazhdoj të ndjek këshillën tënde. E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë. Babait më të mirë ndonjëherë! E di që s’mund të kujdesem për ty siç ti u kujdese për mua, por të dua aq sa ti më do”, shkroi Morena Taraku në mbishkrimin e videos.

See the source image

 

View this post on Instagram

 

A post shared by morena_king_mt (@morena_king_mtt) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by morena_king_mt (@morena_king_mtt) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas