Aktualitet

Morena Taraku protagoniste në klipin e reperit të njohur?!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:34 - 11/05/21 |
mapo.al

Morena Taraku është padyshim nga femrat më të bukura dhe seksi shqiptare. Bukuroshja, e cila fitoi edhe titullin miss njihet për jetën dhe paraqitjet luksoze, me të cilat u bë shpeshëherë lajm por emri i saj në media kësaj radhe po lakohet për një tjetër arsye.


Si duket bukuroshen do ta shohim si protagoniste në videoklipin e ri të reperit Ledri Vula.
Dyshimet nisën pas disa komente të shkëmbyera mes Morenës e Ledrit në postimin e bërë nga reperi, i cili zbuloi një pjesë të këngës.

Më vonë zeshkanja seksi publikoi një fotografi me mbishkrimin “Mo” që lidhet me titullin e këngës së artistit.

Dyshja kanë qenë në të njëjtën kohë në Dubai atje ku reperi xhiroi videoklipin e ri.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas