ShowBizz

Mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive, Bebe Rexha: Do rikthehem

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 08/12/19 |
mapo.al

Bebe Rexha menjëherë erdhi në ndihmë të shqiptarëve pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit, ku 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë u plagosën.


Gjatë vizitës së saj në Shqipëri disa ditë më parë, Bebe ka premtuar se do të rikthehet në Shqipëri për të parë si po ecën ndërtimi i shtëpive për të prekurit nga tërmeti.


“Do të rikthehem sërish. Ky është qëllimi im! Unë dua të kthehem pasi ato janë rindërtuar, por ato mund të marrin rreth 4-5 muaj për t’u rindërtuar! Unë do të kthehem në pranverë për t’i vizituar sërish”, u shpreh Bebe Rexha.
Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas