ShowBizz

“Mos e shiko klipin e ri”/ Rina zbulon bisedën me babanë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:29 - 29/05/20 |
mapo.al

Rina Binaj dhe Sin Boy kanë prezantuar së fundmi projektin e tyre që mban titullin ‘Sari’. Muzika dhe teksti është realizuar nga dyshja ndërkohë klipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production.Rina në këtë klip shfaqet në disa skena mjaft atraktive dhe provokuese. Në njërën prej tyre ajo shfaqet në pishinë me bikini, teksa vë në pah fizikun duke interpretuar këngën e e re.


Mes shumë komplimenteve që ka marrë për projektin e ri, Rina ka ndarë me ndjekësit në Instagram edhe një pjesë nga biseda e bërë me babanë pas daljes së klipit në YouTube.


Në bisedë reperja i ka kërkuar të atit që të mos e shikojë klipin për shkak të skenave provokuese. Dhe babai i reperes i përgjigjet duke i thënë se ajo nuk duhet të bëjë klipe, të cilat ai të mos mund t’i shoh.

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas