Kryesore

Mos harroni çadrën! – Njihuni me surprizat e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:41 - 23/04/21 |
mapo.al

Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe reshje shiu dominojnë orët e para të ditës në vendin tonë. Parashikohet që mesdita të sjelli intervale me kthjellime për të rikthyer sërish rrebeshet e shiut gjatë mbrëmjes dhe natës.

Këto kushte atmosferike mbeten deri mëngjesin e së shtunës. Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen ndjeshëm në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 5°C deri në 17°C.


Era do fryjë mesatare me shpejtësi 33 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas