Aktualitet

“Mos i hapni derën dështimit”, PD shpërndan fletushkat me portretin e Ramës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:19 - 10/04/21 |
mapo.al

Një nga thirrjet më të përdorura nga kryedemokrati Lulzim Basha në këtë fushatë zgjedhore është: “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”


Kryedemokrati personifikon me dështimin kryeministrin Edi Rama, që sipas tij pasi ka dështuar në dy mandate u kërkon shqiptarëve drejtimin e vendit për herë të tretë.


Përpos spoteve elektorale me video, Partia Demokratike ka nisur ta shpërndajë këtë mesazh edhe përmes fletushkave, duke lënë në dyert e banesave mesazhin me foton e kryeministrit Edi Rama.Në këto foto shfaqen fletushkat me portretin e kreut të qeverisë dhe mbishkrimi: “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”


 

1


Etiketa: , ,

Pas