KMR

Mos i humbisni fotot nga panairi dy ditor i tatuazheve në Londër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:15 - 20/06/19 |
ro ot

Të pasmet, barku, krahët, shpina dhe këmbët… nuk ka mbetur pjesë e trupit pa u pikturuar në Panairin e Tatuazheve në Londër, një event dy ditor që mbahet çdo vit në kryeqytetin anglez.


Një burrë madje bëri tatuazh Joker-in, armikun më të madh të Batman-it në barkun e tij të rrumbullakosur mirë, kurse një vazjë është fotografuar duke luajtur në celular, ndërsa tatuatori i bën një buqetë të vërtetë më trëndafila në të pasme.


Në spektaklin ku morën pjesë 300 artistë u bë vërtet nami, pasi mijëra persona u dyndën çdo ditë atje për të bërë një tatuazh, ose qoftë edhe thjesht për të parë se çfarë bëhet. Më poshtë shikoni disa nga tatuazhet më interesante.

Etiketa: , , ,

Pas