Moshapja e negociatave/ VOA: Opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

“Një njeri po na mban peng të gjithëve. Kjo duhet të marrë fund”. – Kështu u shpreh sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, si përgjegjës për dështimet në procesin e integrimit europian dhe mos-hapjen e negociatave me Bashkimin Europian. Drejtuesi i bashkimit opozitar theksoi se “situata e … Continue reading Moshapja e negociatave/ VOA: Opozita kërkon dorëheqjen e Ramës