Aktualitet

Mot i vranët dhe intervale me diell – Parashikimi sinoptik për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:40 - 09/03/21 |
mapo.al

Moti parashikohet kryesisht i vranët si dhe intervale me diell.

Reshje shiu në formë pikash të herëpashershme dhe në orët e mbrëmjes në zonën e veriut reshjet në formën e shtrëngatave.


Por reshjet e shiut janë të përqëndruara në zonën e veriut të herëpashershme përgjatë gjithë ditës me intensitet mesatar ndërsa në qendër dhe jug në formë pikash në orët e mbrëmjes.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas