Kryesore

Moti për ditën e enjte, 10 tetor 2019

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 07:36 - 10/10/19 |
mapo.al

Kthjellimet vijojnë në zonat bregdetare, por vranësira kalimtare do ketë në zonat malore kryesisht në ekstremin Verior.


Pasditja fuqizon vranësirat në zonat malore në Veri dhe Qendër, ndërsa Jugperëndimi mbetet kryesisht me kthjellime.Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante gjatë mëngjesit, por rritje të lehtë sjellin orët e mesditës duke shënuar maksimalisht 22°C. Era do të fryjë kryesisht mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor ndërsa në det dallgëzimi jetë 2 ballë.Etiketa: ,

Pas