Kryesore

Moti për ditën e martë, 08 tetor 2019

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 08:06 - 08/10/19 |
mapo.al

Moti për ditën e martë 8 Tetor do vijojë me kthjellime dhe vranësira mesatare, ku në mesditë vranësirat do të marrin impuls dhe do të sjellin reshje shiu lokale në juglindje.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.Temperaturat min dhe max


Zonat malore 9/21°C
Zonat e ulëta 9/27°C
Zonat bregdetare 15/27°C


Etiketa: ,

Pas