Kryesore

Moti për ditën e sotme, e hënë 21 Tetor 2019
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:46 - 21/10/19 |
mapo.al

Gadishulli i ballkanit do të vazhdojë me masa ajrore të qëndrueshme duke mos shkaktuar ulje të temperaturave edhe për këtë javë.Moti do të jetë i kthjellët dhe era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.


Temperaturat min dhe max
Zonat malore 12/24°C
Zonat e ulëta 14/26°C
Zonat bregdetare 18/28°C1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas