Kryesore

Moti për ditën e sotme, e mërkurë 23 tetor 2019

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:41 - 23/10/19 |
mapo.al

Moti do vijojë të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet.Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 8/25°C

Zonat e ulëta 10/29°C

Zonat bregdetare 13/28°C


Etiketa: , ,

Pas