Aktualitet

Moti për ditën e sotme


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 01:20 - 26/10/21 |
mapo.al

E martë, 26 tetor 2021
Moti parashikohet me vranësira dhe kthjellime.


Temperaturat do të regjistrojnë vlera minimale 2 gradë celcius në qytetet Peshkopi, Kukës dhe Bajram Curri dhe ato maksimale deri në 24 gradë celcius në zonat e ulëta.
1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas