Kryesore

Moti për sot, e martë 22 tetor 2019

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:41 - 22/10/19 |
mapo.al

Edhe ditën e sotme moti do të vijojë i qendrueshëm në Jug dhe zonën qëndrore.


Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet.


Valëzimi do të jetë i forcës 4 -5 lartësi vale 1,0 deri në 2,5 metër në det të hapur.


Temperaturat do të jenë me rënie gjatë orëve të mbrëmjes.


Temperaturat min dhe max

Zonat malore 8/20°C

Zonat e ulëta 12/26°C

Zonat bregdetare 14/28°C


Etiketa: , ,

Pas