Aktualitet

Moti për sot – Vranësira dhe reshje shiu në këto zona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 08/09/21 |
mapo.al

Moti për ditën e sotme, e mërkurë 8 shtator 2021, do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura shtresore të pasuara nga reshje të pakta në Jug-lindje.


Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.


Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.Temperaturat do të jenë me rënie.Temperaturat:Zona malore 11/22°C
Zona e ulët 15/28°C
Zona bregdetare 18/28 °C

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas